Covid-19 önlemleri kapsamında; tüm ürünlerimiz sağlığınız için dezenfekte kurallarına uygun bir şekilde paketlenmekte ve size gönderilmektedir.

Dişlerdeki sararmaları ve lekeleri diş minesine zarar vermeden engeller ve 7 kat etkili beyazlık sağlar. Dişlerdeki sarı görünüme son vererek diş yüzeyinde koruyucu bir katman oluşturur.

Günlük olarak sabah ve akşam aplikatör yardımı ile uygulayabilirsiniz (ürünü yutmayın). Düzenli kullanımda diş sararmaları üzerinde kalıcı etki sağlar.

Breatify ilk kullanımdan itibaren etki etmeye başlar düzenli kullanımda kalıcı etki gösterir.

İlk kullanım anından itibaren etki eder bir sonraki kullanıma kadar etkisi devam eder ve düzenli kullanımda ömür boyu kalıcılık sağlar.

Organik içeriklerden oluşan Breatify’ın hiçbir yan etkisi yoktur.

Ürünü kullandıktan 10 dakika sonra başka ürünleri kullanmanızda sorun olmayacaktır

Ürün ambalajının üzerindeki bilgileri inceleyerek, içerik bilgisine ulaşabilirsiniz.

Sizlerin siparişi oluşturma sürecinizde tercih ettiğiniz nakit ya da kredi kartı seçenekleriyle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizi size sıkıntısız şekilde ulaştırabilmek için Aras Kargo ve ByExpress kargo firmaları ile çalışmaktayız. Sizlere sms olarak gönderilen takip kodlarını, kargo firmasının internet sitesine yazarak; kargonuz hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Siparişinizi kargoya teslimatı 1-3 iş günü arasında yapılmaktadır. Mücbir sebepler, olağanüstü durumlar, bayram, resmi tatil veya yoğun kampanya gibi dönemlerde kargoya teslimat süreleri 15 iş gününe kadar uzayabilmektedir.